Licznik odwiedzin

All72313

Dni Barlinka 2013

Barlineckie Świętojanki - Dni Barlinka 2013  rozpoczęły się jak co roku koronacją naszej nowej Królowej (Roksany Krzywdzińskiej), która będzie nam panowała przez najbliższy rok oraz pożegnaniem ustępującej (Martyny Wróblewskiej). Dodatkowo odbyło się pasowanie na Skrzaty z Puszczy Barlineckiej,

które będą otaczać opieką Królową przez rok jej panowania.  Na koronacji gościliśmy gości z Prenzlau i Schneverdigen. Po koronacji odbyły się koncerty naszych rodzimych wykonawców a o godz.21.00 wystąpiła gwiazda  Disco Polo grupa SKANER, na którą przyszła rzesza fanów.

 

Niedziela  to koncerty barlineckich zespołów tanecznych – m.in Fabryki Tańca Barlinek. Następnie wystąpiły dzieci z barlineckich przedszkoli w programie ,,Od amatora do Gwiazdora”, który prowadził wraz z Katarzyną Mielcarek legendarny Michał Juszczakiewicz. Wśród przybyłych można było wyczuć zniecierpliwienie w oczekiwaniu na koncertu Gwiazdy tego dnia Patrycji Markowskiej. No i wreszcie wystąpiła w żywiołowym i pełnym energii koncercie, w którym publiczność śpiewała wszystkie refreny. Po koncercie można było nabyć najnowsza płytę Patrycji i otrzymać autograf.

 

Nie zabrakło stoisk gastronomicznych, wesołego miasteczka, różnego rodzaju warsztatów i kącików do zabaw dla dzieci przygotowanych przez BOK. Wszystko dobre szybko się kończy więc pozostaje nam zaprosić wszystkich za rok na kolejne Barlineckie Świętojanki 2014.

 

Imprezę poprowadziła Katarzyna Mielcarek, która była jednocześnie autorką scenariusza tegorocznej koronacji Królowej Puszczy Barlineckiej. 



Osiągnięcia

  • Złota Barlinecka Gęsiarka
    Złota Barlinecka Gęsiarka

    za zaistnienie i dynamiczny rozwój Zespołu przyznana przez Zarząd MiG w Barlinku

  • Brązowa Jodła
    Brązowa Jodła

    Nagroda zdobyta podczas XXIX Festiwalu Młodzieży Szkolnej w Kielcach

  • Wyróżnienie
    Wyróżnienie

    IX Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej

  • Złoty Żagiel 2009
    Złoty Żagiel 2009

    wyróżnienie Starosty Myśliborskiego

  • 10. Dance Cup Löcknitz 2010
    10. Dance Cup Löcknitz 2010

    dwa I - miejsca, jedno II - miejsce oraz wyróżnienie w konkursie o puchar

  • Puchar Baszty Pyrzyckiej
    Puchar Baszty Pyrzyckiej

    III miejsce i wyróżnienie w Konkursie

  • VIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne
    VIII Nowogardzkie Spotkania Taneczne

    II miejsce - we wszystkich kategoriach

  • 3 brązowe medale
    3 brązowe medale

    w IV Turnieju Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego o Puchar Baszty Pyrzyckiej

  • III - miejsce
    III - miejsce

    w IV Turnieju Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego

  • III - miejsce
    III - miejsce

    w IV Turnieju Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego

  • 2 srebrne i 2 brązowe medale
    2 srebrne i 2 brązowe medale

    w  II Turnieju Tańca Nowoczesnego KEEPART Dębno 2012

  • 2 srebrne i 2 brązowe medale
    2 srebrne i 2 brązowe medale

    w  II Turnieju Tańca Nowoczesnego KEEPART Dębno 2012

  • 2 srebrne i 2 brązowe medale
    2 srebrne i 2 brązowe medale

    w  II Turnieju Tańca Nowoczesnego KEEPART Dębno 2012

  • IV Ogólnopolski Dzień Marzeń
    IV Ogólnopolski Dzień Marzeń

    Udział w organizacji IV Ogólnopolskiego Dnia Marzeń

  • Puchar i złote medale
    Puchar i złote medale

    w I Mikołajkowym Turnieju Tańca Białogard 2012

  • Turystyczna Perełka Barlinka 2013
    Turystyczna Perełka Barlinka 2013

    za promocję Barlinka w Polsce i za granicą

  • Dyplom uczestnictwa
    Dyplom uczestnictwa

    w Prezentacjach Tanecznych "A TERAZ MY"

  • Statuetki
    Statuetki

    Prezentacji Tanecznych "A TERAZ MY" 2013

  • Puchar i medale
    Puchar i medale

    w II Mikołajkowym Festiwalu Tańca Białogard 2013

  • Statuetki
    Statuetki

    w konkursie prezentacji tanecznych "A TERAZ MY" 2014

  • Puchar
    Puchar

    III Mikołajkowy Turniej Tańca Białogard 2014

  • Puchar Burmistrza Sławna
    Puchar Burmistrza Sławna

    najlepsza kompozycja tańca - taniec Viva Latino

  • Złote medale i puchar
    Złote medale i puchar

    IV Mikołajkowy Turniej Tańca Białogard 2015

  • Puchary za I, II, III miejsce
    Puchary za I, II, III miejsce

    w konkursie "DUET DANCE Festival International Polish Cup"

  • Dyplomy za I, II, III miejsce
    Dyplomy za I, II, III miejsce

     w konkursie "DUET DANCE Festival International Polish Cup"

  • Puchary i medale
    Puchary i medale

    V Mikołajkowy Festiwal Tańca Białogard 2016

  • A teraz my
    A teraz my

    XVII Prezentacje Taneczne w Szczecinie

  • Puchary Białogard 2017
    Puchary Białogard 2017

    Najlepsze widowisko artystyczne, puchar Małego Tancerza i wyróżnienie za choreografię

  • Puchary i nagrody
    Puchary i nagrody

    w X Karnawałowym Festiwalu Tańca z "Gracją" Sławno 2018

  • Srebrny medal
    Srebrny medal

    19. Ogólnopolski Turniej Tańca "Taneczne Miraże" Bydgoszcz 2018

  • Puchary Białogard 2018
    Puchary Białogard 2018

    w VII Mikołajkowym Festiwalu Tańca w Białogardzie

  • Puchary Białogard 2018
    Puchary Białogard 2018

    Najlepsze Show Taneczne
    Najlepsza Technika Tańca

  • Taneczne Miraże 2019
    Taneczne Miraże 2019

    IV miejsce w kategorii soliści Bydgoszcz 2019

  • Taneczne Miraże 2019
    Taneczne Miraże 2019

    IV miejsce w kategorii duety Bydgoszcz 2019

  • Puchary i medale
    Puchary i medale

    VIII Mikołajkowy Festiwal Tańca - Białogard 2019

  • Puchary
    Puchary

    w XII Karnawałowym Festiwalu Tańca z "Gracją"
    Sławno 2020

Kalendarz

<<  Marzec 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031